Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Щомісячні виплати від Фонду зросли на 11,3% за підсумками півріччя

09.08.2019

Щомісячні виплати від Фонду зросли на 11,3% за підсумками півріччя.

Фонд соціального страхування України упродовж січня–червня 2019 року фінансував щомісячні страхові виплати для 196 тис. потерпілих на виробництві, в тому числі в Дніпропетровській області – 35,5 тис. грн. та 10 тис. членів їх сімей, в тому числі в Дніпропетровській області – 1,2 тис. грн.

Загальні видатки Фонду за цим напрямом склали 4,1 млрд гривень (в Дніпропетровській області – 996,9 млн. грн.), що на 11,3% (в Дніпропетровській області – на 14,8% ) більше, ніж за той же період минулого року.

Середній розмір щомісячної виплати постраждалим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань склав 3,4 тис. грн ( в Дніпропетровській області – 4,5 тис. грн.), що на 9,6%  ( в Дніпропетровській області – на 15,6% ) більше, ніж за перше півріччя 2018 року. Збільшення сум виплат пов’язано, зокрема, із проведенням з 01.03.2019 перерахунку, відповідно до якого щомісячні страхові виплати потерпілим і членам їх сімей зросли на 5% та збільшення середньої заробітної плати для нових призначень страхових виплат.

Зазначимо, щомісячна страхова виплата призначається потерпілому у разі часткової або повної втрати працездатності та компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до визначеного МСЕК ступеня непрацездатності.

Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожному із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

 


« Повернутись