Координаційний комітет визначився з проєктами громадського бюджету, за які голосуватимуть жителі громади

04.11.2021

Координаційний комітет визначився з проєктами громадського бюджету,

за які голосуватимуть жителі громади

2 листопада відбулось засідання Координаційного комітету з впровадження громадського бюджету на території Вільногірської міської територіальної громади під головуванням секретаря Вільногірської міської ради Олександра Бобошка. Запрошені були і автори проєктів громадського бюджетування.

Ольга Солоха, головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Вільногірської міської ради, надала повну інформацію по всім проєктам громадського бюджету, які були подані мешканцями нашої територіальної громади і пройшли оцінювання виконавчими органами Вільногірської міської ради Дніпропетровської області. Всього було представлено чотири проєкти – 3 міських і 1 сільський:

• «Зона відпочинку для підлітків», автор Бондаренко Катерина Геннадіївна;
  • «Покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Вільногірської територіальної громади», автор Боклаг Антон Сергійович;
  • «Встановлення автобусних зупинок на території Дмитрівського старостинського округу Вільногірської територіальної громади», автор Боклаг Антон Сергійович;
  • «Спортивно-розважальний майданчик для дітей, молоді та підлітків», автор Русакова Олександра Сергіївна.

Координаційний комітет розглянув представлені матеріали, картки аналізу проєктів та реєстри позитивно і негативно оцінених проєктів громадського бюджету з доданими до них проєктами, а також затвердив проєкти, які допускаються чи не допускаються до голосування.

У результаті допускаються до голосування проєкт Боклага А.С. «Покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Вільногірської територіальної громади» та проєкт Русакової О.С. «Спортивно-розважальний майданчик для дітей, молоді та підлітків».

У зв’язку з тим, що в розділі проєктів за територіальною приналежністю (сільські) інших проєктів, які будуть реалізовані у сільській місцевості, не було подано, проєкт Боклага А.С. «Встановлення автобусних зупинок на території Дмитрівського старостинського округу Вільногірської територіальної громади» став проєктом-переможцем без участі у голосуванні.

Другим питанням засідання було визначення пунктів для голосування за проєкти Громадського бюджету Вільногірської міської територіальної громади у 2021 році. Члени координаційного комітету, врахувавши всі карантинні обмеження, затвердили два пункти для голосування за проєкти: центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Вільногірської міської ради Дніпропетровської області та будівля Дмитрівського старостинського округу Дніпропетровської області (колишня будівля Дмитрівської сільської ради).