Оголошення про голосування за проєкти Громадського бюджету Вільногірської міської територіальної громади

05.11.2021

Увага! Розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету Вільногірської міської територіальної громади!

Голосування триває 15 календарних днів та здійснюється з 05 по 19 листопада 2021 року на платформі «Громадський бюджет», створеній в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

Голосувати мають право громадяни України віком від 14 років, які зареєстровані або проживають на території Вільногірської міської територіальної громади, що підтверджується офіційними документами:

• місце проживання особи зареєстроване на території Вільногірської міської територіальної громади, що підтверджується паспортом або довідкою про взяття на облік особи переміщеної з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції;
  • підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване на території Вільногірської міської територіальної громади, що підтверджується перепусткою;
  • особа, яка навчається на території Вільногірської міської територіальної громади, підтверджується студентським або учнівським квитком, або довідкою з навчального закладу з ПІБ та фото.

Кожен житель Вільногірської міської територіальної громади має три голоси за міські та три голоси за сільські проєкти та може особисто проголосувати за різні шість проєктів.

Голосування здійснюється заповненням електронної версії бланку для голосування за посиланням https://budget.e-dem.ua/1210200000 шляхом реєстрації через BankID, ЕЦП або через модератора в пунктах для голосування.

Пункти для голосування, визначені Координаційним комітетом:

1. Центр надання адміністративних послуг, м.Вільногірськ, вул. Центральна, 18;
  2. будівля Дмитрівського старостинського округу за адресою: с.Мар’янівка, вул.Вишнева, 9.