Оголошення про початок формування конкурсної комісії

06.09.2021

Вільногірська міська рада Дніпропетровської області оголошує про початок формування конкурсної  комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора  комунального підприємства «Енергоефект»  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Відповідно до рішення  Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області від 31.08.2021р. №424-15/VIII   до складу конкурсної комісії  входять 6 осіб:

• представники Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області (з числа депутатів)  - три особи.

• представники за поданням Вільногірського міського голови Кам’янського району Дніпропетровської області – три особи.

Пропозиції щодо кандидатур до складу  конкурсної  комісії  подаються  до виконавчого комітету Вільногірської міської ради  Дніпропетровської області (вул. ім.В.В.Варена, 15, м.Вільногірськ, каб. № 8, з понеділка по четвер з 08:00год. до 17:00год., п’ятниця з 08:00год до 15:45год) протягом 15 днів з моменту оприлюднення  даного оголошення.

Умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області визначені  рішенням Вільногірської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області від 24.06.2021р. № 330-12/УІІІ.