У Дніпропетровській області можна отримати адміністративну послугу он-лайн

27.09.2017

У Дніпропетровській області можна отримати

адміністративну послугу он-лайн

Вже сьогодні підприємці Дніпропетровщини на веб-сайті Віртуального офісу e-services.dp.gov.ua можуть замовити нову послугу – реєстрацію “Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства” в режимі он-лайн.

Адміністративні послуги в електронному вигляді запроваджуються в рамках спільного швейцарсько-українського проекту “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), який нещодавно підписали  облдержадміністрація, обласна рада та Фонд Східна Європа.

Нову систему запроваджено спільно з Головним управлінням Держсанепідслужби у Дніпропетровській області. Для отримання послуги на сайті необхідно зареєструватись в “Особистому кабінеті”, пройти ідентифікацію і заповнити відповідну електронну форму декларації. Після отримання SMS-повідомлення, оригінал зареєстрованої декларації можна забрати у центрі надання адміністративних послуг.

Регіональний віртуальний офіс надання електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області пропонує мешканцям області єдиний доступ до адміністративних послуг й дозвільних документів, що надаються на території Дніпропетровської області.

Сьогодні облдержадміністрація разом з територіальними органами центральних органів виконавчої влади, які надають адміністративні послуги працюють над тим, щоб перевести в електронну форму найбільш популярні серед населення адміністративні послуги. Наприклад, вже у липні в он-лайн режимі планується надавати земельні послуги.