До уваги мешканців м.Вільногірськ!

27.09.2017

До уваги мешканців м.Вільногірськ!

Шановні мешканці м.Вільногірськ! Перелік послуг, які Ви можете отримати он-лайн через Інтернет розширюється.  З 17.11.2015 року в нашому місті можна отримати наступні адміністративні послуги он-лайн на порталі iGov :

1. Реєстрація місця проживання.
2. Зняття з реєстрації місця проживання.
3. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів.
4. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи документації на розроблювану техніку, технології, устаткування, інструменти тощо.
5. Видача дубліката оригіналу свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання та /або статуту.
6. Внесення до Реєстру громадських об’єднань відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання.
7. Видача дозволу на виконання перепланування, переобладнання та улаштування підвісного балкону.
8. Присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

Для отримання цих та інших адміністративних послуг, переходьте за посиланням - https://igov.org.ua/.