Реєстрація громадського об’єднання відтепер можлива через Інтернет

27.09.2017

Реєстрація громадського об’єднання відтепер можлива через Інтернет

Повідомляємо, що вперше  у м.Вільногірськ запущено надання адміністративної послуги з реєстрації громадського об’єднання через Інтернет!

Тепер для реєстрації Ви можете подати всі документи через портал  iGov (https://igov.org.ua/)

Адміністратор центру надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м.Вільногірськ» перевіре Вашу заяву та відправить на Вашу електронну пошту інформацію про те, що громадське об’єднання  зареєстровано (або якщо ні, то з якої причини). У тому ж листі буде детальна інформація про те, де Ви можете забрати оригінали документів.

Також буде вестись моніторинг якості обслуговування: буде фіксуватися та аналізуватися таймінг надання послуги, причини відмови, а також буде проводитись опитування громадян після надання послуги.

Поки що дана послуга запущена лише в м.Вільногірськ, але скоро її поширять по всій області, а потім по всій країні.

Найближчим часом перелік послуг, які можна отримати через Інтернет у м.Вільногірськ буде розширюватись.