Сучасне технічне обладнання для Центру надання адміністративних послуг від Уряду Німеччини.

27.09.2017

Органи місцевого самоврядування м.Вільногірськ наполегливо працюють над втіленням у життя цілої низки програм і проектів, спрямованих на покращення життя членів громади та роботи установ міської інфраструктури, що надають широкий асортимент адміністративних та соціальних послуг населенню. На здійснення всіх важливих заходів у міста не вистачає власних коштів. Тож, як зазначає міський голова Вільногірська Володимир Василенко, влада цілеспрямовано працює над пошуком шляхів розширення співпраці як з вітчизняними, так й іноземними донорськими компаніями та інвестиційними фондами.

Вже є перші позитивні результати. Фактично за рік завдяки такій взаємодії вдалося забезпечити соціальним житлом десятки людей з числа внутрішньо переміщених осіб, відремонтувати це житло, облаштувати його меблями і побутовою технікою, замінити старі вікна у ЗОШ №3, розпочати реконструкцію частини будівлі колишнього дитячого садочка №5 під соціальне житло, отримати конкретну методичну підтримку у справі створення громадського бюджету та виконати ряд інших не менш важливих для міста справ.

Одним із надійніших і результативних партнерів вільногірської громади є німецька федеральна компанія GIZ, яка діє за дорученням Уряду Німеччини. У рамках проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні», що впроваджується на Дніпропетровщині за підтримки обласної державної адміністрації, у 2016 і на початку 2017 року уряд Німеччини надав 5 містам області понад 2,7 млн. гривень на придбання меблів та побутового обладнання для облаштування соціального житла для внутрішньо переміщених осіб. У нашому місті нові члени громади проживають у гуртожитку Вільногірського технікуму і завдяки цій матеріально-технічній допомозі на даний час забезпечені всім необхідним.

Такі організації, як Німецька федеральна компанія GIZ, надають матеріально- технічну та експертну підтримку для ефективної організації роботи інших соціальних об’єктів міста. Так, 16 березня поточного року відбулася ще одна приємна і важлива для Вільногірська подія. У рамках вищеназваного проекту     Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м.Вільногірськ» отримав від німецької федеральної компанії GIZ нове сучасне технічне обладнання. Установа обслуговує практично всі верстви населення (у тому числі і внутрішньо переміщених осіб), надає 70 видів адміністративних послуг. Серед них: послуги Держгеокадастру; Державної міграційної служби (у тому числі оформлення та видача паспорту громадянина України, вклейка фото до паспорту); послуги з державної реєстрації права власності на нерухоме майно; реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також найбільш запитувані послуги з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання особи та інші. Зрозуміло, що оновлення матеріально-технічної бази установи якраз на часі.

Від нашої сторони акти приймання-передачі комп’ютерного обладнання підписали міський голова Вільногірська Володимир Василенко, начальник відділу адміністративних послуг та дозвільно-погоджувальних процедур виконавчого комітету Вільногірської міської ради Тетяна Глиняна та головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Вільногірської міської ради Ірина Фатєєва. За цими актами компанія GIZ, яка діє за дорученням Уряду Німеччини, передала у Центр надання адміністративних послуг вільногірцям 4 комп’ютера, 2 принтера, 2 сканера, маршрутизатор, коммутатор, мережевий акт та пристрій безперебійного живлення на загальну суму близько 89,3 тисяч гривень.

Міський голова Володимир Василенко передав слова вдячності директору проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Майку Маттесу за суттєву підтримку і тісну співпрацю з Вільногірськом, побажав успіху у реалізації спільних проектів.