"У м.Вільногірськ розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС"

27.09.2017

«У м.Вільногірськ розпочав роботу мобільний сервісний центр МВС»

14 червня мешканці м.Вільногірськ стали першими відвідувачами мобільного сервісного центру МВС, який розпочав свою роботу на Дніпропетровщині.

Найбільш запитуваною послугою виявився обмін посвідчення водія. До речі, зазначеною послугою скористалася і заступник Вільногірського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Мешканці міста були вражені запровадженням роботи мобільного сервісного центру МВС, оскільки у разі потреби їм би довелося подолати близько 70 км до м.Кам’янське, або близько 120  км до м.Дніпро,  де розташовані найближчі територіальні сервісні центри.

У мобільному центрі, за допомогою сучасного обладнання працюють та обслуговують громадян два адміністратори і експерт, який проводить оглядтранспортнихзасобів.

Мобільний сервісний центр МВС надає громадянам найбільш затребувані послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області. Працює центр на запит від виконавчого комітету Вільногірської міської ради, тобто громадяни мають подати заявки, а після отримання заявок, виконавчий комітет Вільногірської міської ради подає запит до Регіонального сервісного центру МВС.

Для подання заявок звертайтеся до центру надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м.Вільногірськ», який розташований за адресою: м.Вільногірськ, вул.ім.В.В.Варена, буд.15, детальна інформація за телефоном – 5 15 86.