Важлива інформація!

18.03.2020

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

На виконання розпорядження міського голови від 16.03.2020 року № Р-50/0/3-20 «Про додаткові заходи щодо зниження ризику інфікування та попередження розповсюдження захворюваності на гострі респіраторні інфекції» у ЦНАП «Муніципальний центр послуг м.Вільногірськ» з 18.03.2020 року по 03.04.2020 року запроваджується наступні заходи:

• встановлюється графік роботи ЦНАП «Муніципальний центр послуг м.Вільногірськ»  з технічними перервами з 12:00 до 13:00 та з 16:00 до 17:00 для  вологого прибирання приміщення з застосуванням дезінфікуючих засобів та провітрювання приміщення.
  • обмежується кількість одночасно перебуваючих у приміщенні відвідувачівдо 2-х осіб.
  • встановлюються обмежуючі лінії на рецепції та на місцях обслуговування для забезпечення дистанції між людьми.
  • тимчасово зупиняється робота Мобільний Офіс ЦНАП, але продовжується прийняття заяв на обслуговування.
  • здійснюється щоденний температурний скринінг персоналу, проводиться прибирання приміщень та контактних поверхонь із застосуванням дезінфікуючих засобів.
  • адміністратори ЦНАП здійснюють обслуговування у масках та захисних рукавичках.
  • на спеціальному стенді розміщується та оновлюється актуальна інформація щодо профілактики зараження.

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ГРОМАДЯНАМ:

• за відсутності гострої необхідності обмежити візити до ЦНАП та залишатися вдома.
  • у разі візиту до ЦНАП очікувати на виклик адміністратора на свіжому повітрі біля ЦНАП.
  • для вирішення будь-яких питань спочатку обов’язково отримувати дистанційну консультацію будь-яким доступним способом:

мобільний зв'язок – 067 2110082

електронна пошта - cnap.vilnogirsk@gmail.com

через месенджерфейсбук -www.facebook.com/CNAP.Vilnogirsk

• користуватися за потреби засобами поштового зв’язку для подачі документів необхідних для отримання послуг, які за законом можна отримати у такий спосіб.
  • у разі візиту до ЦНАП вдягати захисну маску.
  • особам, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань відмовитись від візиту у ЦНАП!

Будь ласка, з усіх питань спочатку телефонуйте! Ми докладемо максимум зусиль для вирішення Вашого питання дистанційно!