Зразок скарги на рішення про відмову у проведенні державної реєстрації прав

27.09.2017

Начальнику Головного територіального

управління юстиції  у Дніпропетровській області

Маньковському Л.К.

СКАРЖНИК:

Іваненко Іван Іванович

пр. Гагаріна, 11, кв. 11,

м. Дніпро, 49000

e-mail: ivanenko_ivan@i.ua

СКАРГА

на рішення про відмову у проведенні державної реєстрації прав від _____
№ ______, винесеного державним реєстратором Коваленком П.П.

Я, Іваненко Іван Іванович, 11 червня 2016 року подав документи та заяву для проведення державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна до (назва суб’єкта державної реєстрації).

Державним реєстратором Коваленком П.П. було винесено рішення про відмову у проведенні державної реєстрації від _______ № ______ права власності на об’єкт нерухомого майна, розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 11, кв. 11.

Вважаю, що вказане рішення про відмову від ______ № ______  є протиправним з огляду на наступне (зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності суб’єкта державної реєстрації  та норми законодавства, які порушено, на думку скаржника).

Відповідно до частини другої статті 37 Закону територіальні органи Міністерства юстиції України розглядають скарги:

1) на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав), дії або бездіяльність державного реєстратора;

2) на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації прав.

Враховуючи вищевикладене, на підставі статті 37 Закону статей 16,17,18 Закону України «Про звернення громадян»,

ПРОШУ:

Скасувати рішення про відмову в державній реєстрації прав від ______________________________________
№ _______,прийняте державним реєстратором Коваленком П.П., та провести державну реєстрацію права власності.

підпис скаржника                                                                                                           Іваненко І.І.

дата складання скарги