Вільногірська міська рада — офіційний сайт

19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

19.05.2020

6 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента щодо запровадження в Україні нового професійного свята – Дня сімейної медицини, який відзначатиметься щороку 19 травня.

У світі професійне свято сімейних лікарів відзначають 19 травня ще з 2010 року. За ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, до якої також входить й Українська асоціація сімейних лікарів, і був започаткований Всесвітній день сімейного лікаря.

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Як констатує Міністерство охорони здоров’я України, 80% усіх звернень з приводу медичної допомоги відбуваються саме на цьому рівні. Важливість даного фаху продемонстрували й перші результати національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», в ході якої 72,6% осіб, що підписали декларації з лікарями первинної медичної допомоги, обрали саме сімейних лікарів.

Щиро вітаємо лікарів загальної практики сімейної медицини КП «Вільногірський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради з міжнародним святом, бажаємо їм успіхів у роботі, благополуччя, миру і злагоди!


« Повернутись