22 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2022

Шановні мешканці нашої громади, дорогі захисники України!

Щороку 22 червня ми вшановували пам’ять жертв війни в Україні - мільйонів людей, військових і цивільних, героїчно загиблих, безвинно вбитих, закатованих. Немає жодної української родини, якої б у роки Другої світової війни не торкнулось горе втрати рідних.

Ми з малих років слухали розповіді ветеранів , виросли на фільмах і літературних творах, зі сльозами на очах клали квіти до вічного вогню.

Події все віддалялись у часі, побажання про мирне небо ставало більш формальною фразою і не такою змістовною, як для безпосередніх учасників і свідків.

З 2014 року в Україну знову прийшла війна. Мир, незалежність, цілісність держави, перемога - тепер для нас поняття життєво важливі.

І виправдання війнам не буде ніколи, як не буде і забуття.

Ми - сильні, вистоїмо, бо ми ж з України. Гуртуємось, єднаємось, працюємо, воюємо і перемагаємо!

Іншого шляху в нас немає.

Вічна пам'ять кожному, хто віддав найцінніше – власне життя заради життя цілого народу.

Володимир ВАСИЛЕНКО, міський голова

Олександр БОБОШКО, секретар Вільногірської міської ради