3 грудня відбувся особистий прийом міського голови.

05.12.2018

У понеділок, 3 грудня, відбувся черговий прийом міського голови. Для вирішенняособистих питань до Володимира Василенка звернулось 15 громадян.

Більшість із них хвилюють проблеми, пов’язані з ЖКГ: підтоплення підвальних приміщень багатоквартирних будинків, неполадки у каналізаційних мережах будинків, стан ліній зовнішнього освітлення, покрівель тощо. Декілька звернень стосувались питань соціального захисту. Представники УАКБ та ЖКГ, КП «Жилсервіс», ДСГП, як завжди, взяли участь у прийомі громадян і разом з міським головою детально розглянули кожне звернення.

Деякі питання потребують вивчення і вирішення, на більшість же питань заявники отримали вичерпні відповіді. До розв’язання проблеми кожне звернення знаходиться на особистому контролі Володимира Василенка.