Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Новини

22.10.2021

Шановні керівники юридичних осіб та фізичні особи - підприємці, управління архітектури, капітального  будівництва та житлово-комунального господарства нагадує про необхідність приведення до належного санітарного стану (прибирання опалого листя та сміття) власних та прилеглих до об’єктів господарювання територій, особливу увагу важливо приділити прибиранню земельних ділянок біля малих архітектурних форм....

Детальніше »

18.10.2021

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС від 18.10.2021 року

18 жовтня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка визначила «червоний» рівень поширення епідемічної небезпеки COVID-19, та прийняла наступні рішення....

Детальніше »

13.10.2021

Оголошено конкурс на службу в поліції

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття  вакантних посад середнього та молодшого складу поліції по територіальних підрозділах поліції Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претендентів на посади слідчих, дізнавачів, дільничних офіцерів поліції,  оперуповноважених кримінальної поліції, інспекторів реагування патрульної поліції, поліцейських поліції особливого призначення, підрозділів реагування патрульної поліції, конвойної служби, поліцейських з логістики та ін....

Детальніше »

13.10.2021

Звернення секретаря Вільногірської міської ради з нагоди Дня захисників і захисниць України

Дорогі захисники, шановні жителі Вільногірської громади!
Від себе та всього депутатського корпусу вітаю вас з нагоди Дня захисників України. Не випадково це свято ми відзначаємо у День Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки наших пращурів-козаків. Цей день ми починаємо із вшанування наших героїв-борців за непорушні і вічні ідеали самостійності, незалежності та цілісності України.
Дорогою ціною дається нам свобода. Вічна пам'ять полеглим за неї і шана всім, хто виборює право на життя країни і народу сьогодні, хто зміцнює державу в тилу. 
Всім козацького здоров'я, життєвої мудрості, щастя і процвітання під Покровом Пресвятої Богородиці.
З повагою секретар Вільногірської міської ради Олександр Бобошко
...

Детальніше »

13.10.2021

Звернення міського голови з нагоди Дня захисників і захисниць України

Дорогі земляки, захисники нашої держави!
Щиро вітаю всіх з Днем захисника України, з Днем українського козацтва та православним святом Покрови Пресвятої Богородиці! Нехай Свята Покрова оберігає наших воїнів, які сьогодні боронять Україну від ворожих посягань, охороняють мир і спокій наших родин.
Козацькому роду дійсно нема переводу. Нащадки козаків щодня демонструють незламну силу,  гідність, цілеспрямованість у справі захисту рідної землі, військову майстерність і безмежний патріотизм. 
Схиляємо голови у пам'ять про тих, хто віддав життя за Україну. Рівняємось на них і наслідуємо їх непереможну рішучість.
Миру всім нам, сили волі та любові! Нехай Пресвята Богородиця захищає наш народ у всі часи.
 З повагою міський голова Володимир Василенко
...

Детальніше »