Пленарне засідання 40 чергової сесії Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

26.01.2018

25.01.2018 р. відбулося пленарне засідання 40 чергової сесії Вільногірської міської  ради Дніпропетровської області.

Міський голова  Володимир Василенко та депутати Вільногірської міської ради  заслухали звіт керівника Жовтоводської місцевої прокуратури, радника юстиції Геника В.М.  про роботу Жовтоводської місцевої прокуратури за 2017 рік,

а також  звітував начальник Вільногірського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Коваленко Д.В. – про роботу Вільногірського відділення поліції за 2017 рік.

На пленарному засіданні 40 чергової сесії Вільногірської міської  ради були  прийняті рішення:

-про затвердження розпоряджень міського голови;

-про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно;

-  про внесення змін до міської цільової Програми «Реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Вільногірська» на 2017-2021 роки»;

- про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

-про надання дозволів громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою.

В розділі різне керівниками органів місцевого самоврядування була надана інформація щодо виконання протокольних доручень наданих депутатами Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Детальніше із всіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Вільногірської міської ради.