Аварійна ситуація на магістральному водоводі діаметром 150мм. в районі житлового будинку № 48-б по вул.Молодіжна

29.01.2018

В ніч з 26 на 27 січня 2018 року в районі житлового будинку № 48-б по вул.Молодіжна склалася аварійна ситуація на магістральному водоводі діаметром 150мм.

Ситуацію ускладнило те, що біля магістрального водоводу розташована тимчасова споруда (торгівельний павільйон), в зв'язку з чим ремонтні роботи були затягнуті.  Для проведення земляних робіт було залучено техніку філії «ВГМК» ПАТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія».

Завдяки злагодженій роботі працівників КП «Жилсервіс» та філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» водопостачання житлових будинків по бульвар Миру 1, 3, 5, 7, 9а частково було відновлено  27 січня  та повністю  28 січня 2018р.