Центральний фонтан: останні приготування до запуску

30.07.2020

Відбуваються останні приготування до відкриття центрального фонтану. Відремонтовано та пофарбовано лавки. Тож будьте обережні – фарба ще не просохла! Перенесено і частково замінено урни, ретельно вимита чаша і весь резервуар фонтану, вивезено сміття. На завершальному етапі монтаж алеї парасольок.

Саме зараз проводяться пуско-налагоджувальні випробування обладнання. Впродовж 5-6 годин система повністю наповниться водою.

За словами міського голови Володимира Василенка, процес підготовки фонтану до роботи під контролем міської влади. Подача води буде здійснюватись щоденно з 7 до 22 години. Біля фонтану організують виносну торгівлю морозивом. За дотриманням громадського порядку слідкуватиме служба охорони.