Дбаймо про чисте довкілля разом!

31.03.2021
Дбаймо про чисте довкілля разом!

У місті продовжується весняне прибирання, 31 березня працівники виконавчого комітету, як і більшість трудових колективів нашого міста, взяли участь у всеукраїнській акції "За чисте довкілля!" і прибрали територію міського парку.
Акція відбулась із дотриманням усіх карантинних та протиепідемічних вимог.
Вдячність всім організаціям, установам, підприємствам, які долучились до доброї справи, всім, хто зробив особистий внесок у благоустрій міста. Акція на цьому не завершується, адже необхідно привести у належний стан й закріплені території.
Багато хто з жителів щовесни наводить красу біля власних будинків.
Вітаємо всіх, хто братиме участь у   толоці найближчими днями, в інший час.
Мета у багатьох єдина: жити в охайному і гарному місті. Тому прохання до нашої громади: не вважаєте за гідність прибирати, будь ласка, поважайте працю співгромадян, не смітіть, дотримуйтесь елементарних правил культури, поведінки у громадських місцях, правил благоустрою.