Делегація Вільногірська побувала у столиці України.

09.11.2018

7 листопада делегація Вільногірська відвідала столицю України місто Київ. Цю подорож для представників різних трудових колективів міста організував народний депутат України Олег Кришин. Музеї, Києво-Печерська лавра, Верховна Рада – для вільногірців все було цікаво і незабутньо, адже побували у самому серці держави.

Саме цього дня біля будівлі Верховної Ради пікетували власники авто з «євробляхами» і Комітет з питань податкової та митної політики, секретарем якого є Олег Кришин, упродовж дня вирішував непрості і важливі питання. У зв’язку з цим були внесені певні корективи у графік роботи депутата і Олегу Юрійовичу не вдалося зустрітися з гостями із Вільногірська. Але це жодним чином не завадило членам делегації отримати море позитивних емоцій. Огляд дивовижних краєвидів, святих і пам’ятних місць Києва, а також залів, кулуарів Ради дійсно залишив у душі кожного позитивне враження від масштабності і значущості цих об’єктів.

Олег Кришин – частий гість у Вільногірську. З громадою міста його об’єднують спільні справи і далекоглядні плани. Міський голова Володимир Василенко впевнений, що саме завдяки злагодженій роботі народного депутата, обласної і міської влади, громадськості вдається реалізовувати цілу низку важливих соціальних проектів, зрушувати з місця проблеми, що не вирішувались десятиріччями. У єдності – сила. Тож працюємо далі!