День людей похилого віку у Вільногірську.

02.10.2019

Першого жовтня міжнародна спільнота відзначає День людини похилого віку, а в Україні й День ветерана.

Більшість громадян похилого віку своєю самовідданою працею побудували вільну країну, вибороли її незалежність на передовій та в тилах, їх невичерпною енергією втілено в життя безліч грандіозних задумів, створено та збережено матеріальні та духовні надбання для прийдешніх поколінь. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вільногірськ не залишився осторонь цієї події.

Спільними зусиллями, разом з небайдужими мешканцями міста було організовано ряд заходів, присвячених цьому дню.

Керівництво та працівники кафе «Бригантина» та «У Петровича» влаштували чудові благодійні обіди, на які запросили одиноких громадян - підопічних відділення соціальної допомоги вдома.

З великим задоволенням гості пригостилися смачними святковими стравами, слухали чудову концертну програму у виконанні улюбленої артистки Савельєвої Людмили Іванівни, співали разом з нею та навіть декламували власні вірші. Для тих підопічних, хто не зміг потрапити на ці обіди, соціальні робітники рознесли продуктові набори, надані благодійниками.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільногірської міської ради Дніпропетровської області висловлює щиру вдячність всім, хто надав свою допомогу в проведенні цих заходів: підприємцям міста Вільногірськ – Новиковій Олені Олександрівні, Бойко Ганні Петрівні, Ломакіній Поліні Олегівні, Настекі Ларисі Миколаївні, Семенчі Галині Русланівні, Своробі Ларисі Анатоліївні.

Звичайно, величезна вдячність власникам кафе «Бригантина» Остапенко Ніні Миколаївні та кафе «У Петровича» Теребус Ользі Володимирівні.

Окремо хочемо подякувати Савельєвій Людмилі Іванівні за чудову літературно-музичну програму свята та звукооператору Мєдвєдєву Валерію за технічний супровід.

Бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя, процвітання, злагоди, успіхів та натхнення у Вашій праці, реалізації творчих планів та нових здобутків!

Директор територіального центру                                                      О.М.Бойчук