Державна служба зайнятості сприяє прискоренню працевлаштування та соціальній адаптації.

07.06.2019

5 червня 2019 року провідним фахівцем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталією Бондаренко разом із заступником начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області  в місті Вільногірськ Луценко Наталлєю Станіславівною було проведено робочу зустріч з питань надання соціальних послуг особам, які були засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час зустрічі було заплановано профорієнтаційні заходи на 2019 рік  для суб’єктів пробації. Найближчий із заходів відбудеться 25.06.2019. Фахівцем з профорієнтації було надано інформацію щодо актуальних вакансій, на  які є можливість працевлаштуватися. Також у відділі пробації  було розміщено QR-коди з посиланням на Дніпропетровський Інтернет-ресурс ДСЗ «Єдине соціальне середовище зайнятості» та сторінку Дніпропетровської обласної служби зайнятості у мережі Facebook.

Наприкінці зустрічі Бондаренко Наталія підкреслила: «Державна служба зайнятості сприяє підвищенню  конкурентоспроможності зазначених осіб на ринку праці, надає їм групові та індивідуальні консультації, за потреби дає можливість отримати нову професію. Тобто сприяє прискоренню працевлаштування та соціальній адаптації».