Дніпропетровська обласна служба зайнятості активно сприяє розвитку регіональних бізнес ініціатив на Дніпропетровщині

26.10.2018

Дніпропетровська обласна служба зайнятості  запрошує  жінок-представниць міста Дніпро та Дніпропетровської області взяти участь  2-3 листопада 2018 року у 2-денному тренінгу «Жінки-лідерки змін: підтримка регіональних бізнес ініціатив» , що спрямований на навчання та мотивацію жінок до підприємницької діяльності.

В перший день тренінг ознайомить вас із складовими підприємницької діяльності та гендерними особливостями ведення бізнесу, допоможе віднайти ідею для відкриття власного бізнесу та отримати інструментарій для її реалізації.

В другий день тренінгу ви відвідаєте успішне підприємство у м. Дніпро та отримаєте практичні поради та рекомендації щодо відкриття бінесу від жінки-власниці підприємства.

Крім того, кожній учасниці буде запропоновано розробити свій власний бізнес-план і представити його на фінальному заході в м.Київ.

Найкращим бізнес-планам буде надано субгрант на їх реалізацію.

Дата проведення тренінгу: 2-3 листопада 2018 р.

Місце проведення тренінгу: готель «Рейкарц Дніпро», вул. Троїцька 12А, м. Дніпро

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасницям буде забезпечено харчування та проживання протягом двох днів тренінгу, а також можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 18:00 31.10.2018 р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/Yy5oeKozxA9HfPB92

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 20:00 31.10.2018 р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.: +38(050)804-30-22, або написати листа на електронну адресу: info@womeninaction.com.ua (Світлана Шевченко, керівниця проекту «Жінки-лідерки змін:підтримка регіональних бізнес ініціатив»).