До уваги мешканців міста Вільногірськ! Інформація щодо Центру додаткової освіти.

12.06.2019

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НАДІЯ ДЛЯ КОЖНОГО» (м. Дніпро) створила Центр додаткової освіти (надалі – Центр) за напрямком молочного тваринництва.

Навчання в Центрі засноване на досвіді канадського фермерства, що дає знання та навички для роботи на молочній фермі. Практичне навчання проходить на фермі обладнаній за сучасними канадськими стандартами.

Навчання безкоштовне, не надає освітнього рівня, практика – оплачувана.

Особам, які проходять практику в Центрі, надається проживання в комфортабельних будинках з євроремонтом, теплою, радісною атмосферою в колі друзів і веселою компанією однолітків. Вказане навчання та практика допоможуть отримати нові цікаві знання, навички, яскраві, незабутні враження та завести нових друзів.

На навчання  до Центру запрошуються особи віком від 18 до 23 років із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зазначені особи зможуть мати можливість тимчасового безкоштовного проживання до 2 років.

Центр знаходиться за адресою: вул. Центральна, 145, село Миколай-Поле, Запорізький район, Запорізька область, Україна, тел. 067-764-73-84. Центр знаходиться в 30 хвилинах поїздки до м. Запоріжжя та близько 40 хвилин до м. Дніпра.

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області