До уваги мешканців Вільногірської міської територіальної громади!

15.07.2021

Інформуємо вас про те, що 01-07 серпня відбудеться потужний проєкт для молоді! Молодіжна рада при ДніпроОДА у партнерстві з громадською організацією Development and Initiative шукає учасників на крутий тренінг для активної молоді Дніпропетровської області на тему демократії! Вас чекає насичений тиждень в компанії активістів регіону та досвідчених тренерів з України та Грузії в мальовничому куточку серед соснового лісу!

Проєкт: "Girls4Democracy" (Жінки за демократію).

Де: Орлівщина, Дніпропетровська область.

До участі запрошуються:

- активна молодь віком від 17 до 30 років;

- представники громадських організацій, молодіжних рад, молодіжних центрів, місцевої / регіональної влади, активістів ОТГ Дніпропетровської області;

- молодь, що зацікавлена в розвитку демократії та подолання гендерної нерівності в своїй громаді;

- молодь, що зацікавлена в проєктах неформальної освіти особливо на рівні міста та області;

- молодь, яка готова до активних змін та готова організувати локальний захід в своїй громаді після участі в тренінгу.

Тренінг курс "Girls4Democracy" об’єднає 24 молодіжних працівників, активістів, молодіжних лідерів, включаючи представників місцевої / регіональної влади, молодіжних рад та політичних партій з Дніпропетровської області для обговорення теми демократії, гендерної складової молодіжного активізму та молодіжної політики.

Проєкт має на меті підвищити рівень участі молодих жінок / дівчат у процесі прийняття рішень на місцевому рівні в Дніпропетровській області шляхом активізації місцевої молоді та усунення перешкод / бар'єрів на шляху гендерної рівності.

Докладніше про проект в аплікаційній формі:

Термін подачі до 18.07.21

Контактна особа: Дерябкіна Тетяна, провідна консультантка управління молоді і спорту облдержадміністрації, +380953543480.

Про більш детальну інформацію бажаючі можуть дізнатися, звернувшись до управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за телефоном: 0661163476 .

Управління соціальних служб для

сім'ї, дітей та молоді департаменту

соціально-гуманітарної  політики

Вільногірської міської  ради