До уваги пільговиків!

12.09.2019

З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

У безготівковій формі пільги надаватимуться через АТ «Ощадбанк».

Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.

Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ «Ощадбанк» коштів за надані пільги на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком, без залучення пільговика.

Тому, для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам необхідно надати до УСЗН ДСГП за місцем реєстрації (проживання) номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини), повідомити орган соціального захисту.

Пільговикам надано також право отримувати пільги у грошовій готівковій формі, тобто «живими» грошима, за умови особистого подання заяви до управління соціального захисту населення. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги .

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

Інформацію про мобільні телефони просимо надати «Єдиної приймальні» УСЗН ДСГП за адресою: вул. ім.Ю.М.Устенка, 29, І поверх або до каб. 201 особисто,  або за телефоном 066-11-63-476 з 08:00 – 12:00 та з 13:00 – 17:00 з понеділка по п’ятницю. У разі не надання пільговиками номерів телефонів можлива затримка при нарахуванні монетизації пільг.

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту  населення департаменту соціально – гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.