Доброта творчих душ

05.11.2018

У Вільногірську з нагоди Дня соціального працівника у комунальному закладі «Міська бібліотека» відбувся вечір-зустріч «Душі твоєї доброта». Проходив захід за участю представників та ветеранів соціальних служб міста: управління соцзахисту населення та служби у справах дітей департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради, територіального центру з обслуговування одиноких та непрацездатних осіб, підрозділів обласного Центру зайнятості, Пенсійного фонду України.

Привітали учасників заходу т.в.о. міського голови Володимир Смирнов та помічник народного депутата України Олега Кришина Валерій Денисюк. Це була не проста зустріч, а своєрідний екскурс у минуле міста та історію створення, становлення та розвитку наших соціальних служб, організований працівниками департаменту соціально-гуманітарної політики під керівництвом начальника Інни Петруші.

Теплі слова вдячності і визнання внеску у розвиток громади було сказано на адресу багатьох ветеранів соцслужби, які десятки років своєї трудової діяльності віддали роботі з населенням, ділилися з людьми теплом своїх сердець. Працівники бібліотеки разом із завідувачем Ориною Дзигуненко підготували презентацію кожної служби, розповіли про кращих працівників.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери грамотами міського голови та пам’ятними подарунками було відзначено: Аллу Добровольську, Ганну Бєдарєву, Валентину Красулю, Ольгу Васеленко, Світлану Молочок, Тетяну Чурилову та Зою Шумську.

Грамоти народного депутата Олега Кришина та подарунки для трудових колективів вручені керівникам соціальних служб міста: Олені Сторожко, Тетяні Котляр, Оксані Бойчук, Ірині Голишко та Ніні Лимар.

Квіти, фото на пам'ять, виступи учнів дитячої музичної школи, а головне - душевне тепло отримали учасники цього святкового заходу.