Духовна література для виховання молоді.

14.03.2019

Майже тисячу книг духовного і релігійного спрямування, надано благодійним фондом народного депутата України Олега Кришина та розповсюджено на території 34 виборчого округу. Це біблії, книги про моральне виховання і духовні цінності – те, що варто сьогодні почитати нашим дітям, підростаючому молодому поколінню.

У Вільногірську літературу отримали вихованці недільної школи при Свято-Успенському храмі, читачі КЗ «Міська бібліотека для дітей» Вільногірської міської ради. Корисною і повчальною буде духовна література і для юних вірян Храму на честь Святої Трійці.

Олег Кришин впевнений, що суспільство повинно приділяти особливу увагу справі виховання юних українців. Закласти фундамент для розвитку особистості кожної дитини певною мірою здатні ось такі книги як джерело пізнання духовності.