Дитячий дошкільний заклад «Веселка» відзначив 55-літній ювілей.

09.09.2019

6 вересня колектив комунального дошкільного навчального закладу №3 «Веселка» відзначив 55-літній ювілей. У Культурно-діловому центрі з цієї нагоди відбувся урочистий захід, на який завітали представники міської влади, колеги-освітяни, ветерани праці цього навчального закладу, колишні вихованці, батьки діточок.

Від імені міського голови ювілярів привітала начальник відділу освіти ДСГП Ірина Бойко. Вона зачитала звернення Володимира Василенка, у якому зокрема говориться: «Вітаю всіх вас з визначною подією – ювілеєм дитячого садочку! До знаменної дати навчальний заклад завжди ішов дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих своїх працівників. Дякую всім вам за активну життєву позицію, за професіоналізм і безмежну любов до дітей. Тут вони щасливі – це головне! Впевненості у своїх силах, успіхів у професійній діяльності, натхнення, плідної співпраці з батьками вихованців! Нехай досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал вашого згуртованого дружного колективу і надалі служать на благо нашої громади, наших дітей!»

За вагомий особистий внесок у справу виховання, розвитку та навчання дітей, активну життєву позицію та з нагоди 55-річчя комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 «Веселка» комбінованого типу Вільногірської міської ради Дніпропетровської області грамотою міського голови нагороджені: Любов Левандовська, завідувач господарством; Оксана Литвинова, вихователь-методист; Тетяна Матвієнко, помічник вихователя; Олена Німа, головний бухгалтер закладу.

Керівництво департаменту соціально-гуманітарної політики, КЗ «Методичний кабінет», адміністрація навчального закладу відзначили цілий ряд працівників грамотами та подяками. Завідувач «Веселки» Олена Бурхан висловила найтепліші побажання своїм колегам, подяку батькам вихованців за підтримку та всебічну допомогу, привітала працівників-ветеранів. На згадку про зустріч пенсіонерам вручили пам’ятні подарунки. А колишній завідувач закладу Діна Дубина поділилась з присутніми спогадами про роботу колективу.

Немало теплих, сповнених душевного тепла і любові, слів прозвучало на адресу працівників закладу від колег-освітян, від батьків та дітей. Квіти, номери художньої самодіяльності, звичайно ж, прикрасили цей урочистий захід і допомогли створити дійсно святкову атмосферу у залі.