Естрадно-духовий оркестр дав концерт до Дня перемоги.

10.05.2019

33 роки своєї творчої діяльності відзначив днями естрадно-духовий оркестр Палацу культури і спорту «Металург» філії «ВГМК» АТ «ОГХК». Увесь цей час ним керував талановитий музикант і досвідчений організатор Юрій Рогов. Нещодавно він пішов на заслужений відпочинок, а його справу продовжив учень – Олександр Лісняк.

Оркестр – постійний учасник культурних заходів, творчих конкурсів різних рівнів. У складі творчого колективу представники різних поколінь вільногірців, професійні і самодіяльні музики. Серед них працівники комбінату, інших підприємств, установ та організацій міста, студенти, учнівська молодь. Всіх цих людей об’єднує любов до музики, до мистецтва в цілому.

Не випадково, що звітний концерт відбувся саме 9 Травня. Це свято важко уявити без духової музики, без знайомих кожному з нас воєнних мелодій. Саме з концертного блоку, підготовленого оркестрантами, й розпочалась культурна програма, підготовлена творчим колективом ПКіС «Металург» до 9 Травня.

Від імені народного депутата України Олега Кришина з творчими здобутками колектив привітав керівник служби соціального розвитку філії «ВГМК» АТ «ОГХК» Костянтин Носов. Він вручив художньому керівникові оркестру Олександру Лісняку пам’ятну медаль народного депутата «За вклад у розвиток громади» і передав колективу вітальний лист від Олега Кришина з найтеплішими побажаннями.