"Гранд-талант - 2018 | За лаштунками | Aftermovie". Підсумки і плани.

04.01.2019

Традиція підбивати підсумки року, що минає, допомагає зберегти у пам’яті важливі події, поставити перед собою нову мету, збагатити свій досвід, а, можливо, і виправити помилки.

Для багатьох однією з найяскравіших сторінок 2018 року став Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Гранд-талант" - спільне творіння понад 250 творчих і небайдужих людей, яке відкриває новий шлях для талановитої молоді, вселяє упевненість у наше світле багатообіцяюче майбутнє.

У новорічні свята вийшов спеціальний відеосюжет директора проекту Романа Костіна "Гранд-талант - 2018 | За лаштунками | Aftermovie". З фільму ви дізнаєтесь багато цікавого про те, що під час фестивалю залишається прихованим від очей учасників та простих глядачів.

Нехай 2019 для всіх нас буде щедрим на нові звершення! Нехай кожен стане творцем нових історій успіху, історій перемог, історій досягнень та нових відкриттів!

Для перегляду у високій якості переходьте на