Інформація для осіб призовного віку

12.02.2020

На виконання Указу Президента України від 16 січня 2020 № 13/2020 «Про звільнення військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову службу у 2020 році» та відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» у місті Вільногірськ проводиться призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відстрочку на навчання мають усі громадяни вище зазначеного віку, які надали до Верхньодніпровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Далі - РТЦК та СП) довідки про навчання.

Відстрочку за сімейними обставинами мають громадяни, якщо у них є діти до 3-х років, і до Верхньодніпровського РТЦК та СП надано необхідний пакет документів для оформлення відстрочки.

Відстрочка за станом здоров’я надається після проходження призовної медичної комісії при Верхньодніпровському РТЦК та СП.