ℹ️
ℹ️Інформація комунальних підприємств системи охорони здоров’я м.Вільногірськ за 20.05.2020 року
За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради Сергія Карповича, 20 травня до сімейних лікарів звернулось 130 осіб (98 – дорослі, 32 – діти).
Кількість осіб з симптомами ГРВІ, за станом яких здійснюється контроль сімейних лікарів: дорослі – 1; діти - 2.
20 травня виїздів мобільної медичної бригади для проведення ПЛР-тестування не було.
На самоізоляції перебуває 10 осіб.
За повідомленням в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Наталії Шкуровської, станом на 20 травня у стаціонарі ЦМЛ перебувало 8 госпіталізованих: дорослі – 7, діти – 1.
В інфекційному боксованому відділенні 5 пацієнтів, 2 з них з пневмонією.
У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії – 4 пацієнта.
Основні діагнози хворих не пов’язані з коронавірусною хворобою.
Інформація щодо тестування громадян
Всього з 10 квітня 2020 року здійснено 4 виїзди мобільної медичної бригади, яка підпорядковується КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільногірської міської ради, на забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (ПЛР-тестів) від 22 осіб, які перебували на самоізоляції або контактували з інфікованими.
Результати цих ПЛР-тестів: 16 – негативні, 2 – позитивні, 4 – в роботі.
З 01.04.2020 року проведено 18 ПЛР-тестів у стаціонарі КП «Вільногірська ЦМЛ» ДОР».
Результати: 14 – негативні, 4 – в роботі.
Загальна статистика по тестуванню
Всього проведено експрес-тестів: 9
Всього проведено ПЛР-тестів: 40
Всі ПЛР-дослідження проводяться в лабораторії м.Дніпро!