Інформація про розчистку доріг і пішохідних зон від талого снігу.

06.02.2019

З метою забезпечення життєдіяльності міської інфраструктури, безпеки жителів міста під час несприятливих погодних умов управлінням архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради було організовано роботу по розчистці від талого снігу внутрішньоквартальних доріг.

Територію міста обслуговують 18 працівників КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс», які розчищають проходи до тротуарів та доріг міста від снігу, здійснюють посипку доріг під час ожеледиці. Погода неодноразово приносила сюрпризи у вигляді опадів. У комунальників просто не вистачає технічних можливостей швидко і якісно чистити дороги. Тож для проведення робіт були укладені договори з ФОП Повстень О.В. та ФОП Буряк І.Л., додатково залучено до розчищення вулиць дві одиниці техніки підприємців: навантажувачі САТ-428F та МF–50.

Керівництво міста, управління архітектури, капітального будівництва і житлово-комунального господарства висловлює вдячність керівникам філії ВГМК АТ «ОГХК», ТОВ «Склянний Альянс», ТОВ «Мотронівський ГЗК» за вагому технічну допомогу в розчищенні вулиць, внутрішньоквартальних доріг та пішохідних зон.