Інформація щодо надання благодійної допомоги важкохворим дітям-сиротам

14.05.2020

До уваги мешканців міста Вільногірськ!

Інформація щодо надання благодійної допомоги важкохворим

дітям-сиротам

Благодійний фонд «Єднання спільноти» звертається до усіх небайдужих людей з проханням надати, за можливістю, благодійну допомогу важкохворим дітям-сиротам до Дня Захисту Дітей, яке відзначається 1 червня.

Кожного року фонд разом з небайдужими вітає дітей, важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу важкохворим сиротам з ООС, малозабезпеченим дітям з інвалідністю, дітям з великих сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС та ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення.

Діти перебувають амбулаторно на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також на карантині при центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва.

Список необхідних потреб для привітань:

• засоби гігієни (підгузки, пелюшки, вологі серветки, носовички, шампуні, рідке мило, зубні щітки та пасти, ватні диски, масла для масажу, туалетний папір та інше);
  •  продуктові набори (хлібці, печиво, чай, крупи, олія, консерви та інше);
  • дитяче харчування (молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше);
  •  розвиваючі ігри (пазли великих розмірів, м’ячі, конструктори, мозаїка, бізіборди та інші ігри);
  •  фрукти (банани, апельсини, мандарини та яблука);
  •  дитячі канцелярські товари для навчання та розвитку (набори для творчості, фарби, олівці, альбоми, пластилін, кольоровий папір та картон, інше);
  • музичні та сенсорні ігри для розвитку;
  • нові комплекти одягу дітям від народження до 15 років;
  • солодощі та соки (цукерки, печиво, вафлі, зефір та інше).

Якщо Ви бажаєте та маєте можливість допомогти, звертайтеся до Благодійного фонду «Єднання спільноти» за телефоном: (044)2323086, (067)2201293.

Управління соціальних служб для

сім'ї, дітей та молоді департаменту

соціально-гуманітарної політики

Вільногірської міської ради Дніпропетровської області