Комунальники закликають населення дотримуватися чистоти і порядку

08.02.2019

6-7 лютого 2019 року силами 21 робітника та трьох одиниць спецтехніки Комунального підприємства «Управляюча компанія «ЖИЛКОМСЕРВІС» були проведені заходи по приведенню території міста у відповідність екологічним і санітарним нормам, а саме: ліквідації стихійних звалищ сміття та відновлення належного стану внутрішньоквартальних територій. Дані роботи проведені на підставі укладених договорів з управлінням архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради. Було проведено очищення дворів по вулицям: ім. Ю.М. Устенка,ім. Варена В.В., Гагаріна, а також вул. Садова. І це лише початок запланованих заходів по наведенню території міста до належного стану.

8 лютого 2019 року по центральним вулицям міста були зібрані та вивезені гілки дерев після ліквідації наслідків буревіїв.

Керівництво УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради звертається до населення нашого міста з проханням дотримуватись загальних правил дотримання чистоти і порядку на території міста.

Вільногірськ – наш дім, хай кожному буде затишно і комфортно жити у ньому!