Конкурс «Громадський бюджет у місті Вільногірськ та селах: Посуньки, Кринички, Доброгірське, Кушнарівка, Мотронівка, Новоганнівка, Соколове, Дмитрівка, Мар’янівка, Дідове» у 2020 році

28.07.2020

З метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів вже три роки поспіль було проведено конкурс «Громадський бюджет у м.Вільногірськ». У рамках Конкурсу за рахунок коштів міського бюджету вже реалізовано три проекти, поданих мешканцями нашого міста.

Враховуючи рішення Вільногірської міської ради Дніпропетровської області від 09.07.2020 року № 1934-85/VII та Дмитрівської сільської ради від 17.07.2020 року № 1174 «Про добровільне приєднання територіальних громад до міста обласного значення», на черговому засіданні Вільногірської міської ради Дніпропетровської області прийнято рішення про внесення ряду змін та доповнень до Положення про громадський бюджет міста Вільногірськ. Таким чином, цього року Конкурс планується розпочати з 1 вересня 2020 року.

Зі змінами, які внесено до Положення, ви можете ознайомитися на офіційному сайті Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за посиланням: http://vilnogirsk-rada.gov.ua/doc/3282/