Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Конкурс «Громадський бюджет у місті Вільногірськ» у 2019 році.

25.07.2019

Конкурс «Громадський бюджет у місті Вільногірськ» у 2019 році

 

Вже третій рік поспіль у місті проводиться конкурс «Громадський бюджет у м.Вільногірськ». У рамках Конкурсу вже реалізовано за рахунок коштів міського бюджету два проекти, які було подано мешканцями нашого міста.

Що таке Громадський бюджет?

Громадський бюджет – це частина бюджету міста Вільногірськ, з якого здійснюється фінансування визначених безпосередньо членами територіальної громади заходів, виконання робіт та надання послуг відповідно до оформлених проектів, які стали переможцями конкурсу.

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста.

З 01 серпня 2019 року розпочався наступний етап конкурсу «Громадський бюджет у місті Вільногірск». Об’єм фінансування цього року становить 200 тис.грн.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі всіх мешканців нашого міста, подавайте свої проекти електронною поштою у вигляді сканованого оригіналу документів з поміткою «Громадський  бюджет міста Вільногірськ» на електронну адресу grom.budjet@gmail.com, самостійно (онлайн) на платформу «Громадський бюджет м.Вільногірськ» за посиланням  https://vilnogirsk-budget.e-dem.in.ua або у паперовому вигляді за адресою: м.Вільногірськ, вул. ім.Ю.М.Устенка, 14, з приміткою «Громадський  бюджет міста Вільногірськ».

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися у розділі «Громадський бюджет» за посиланням http://vilnogirsk-rada.gov.ua/hromadskyy-byudzhet/

 

 

 


« Повернутись