Конкурс «Громадський бюджет Вільногірської міської територіальної громади» у 2021 році

25.08.2021

Конкурс «Громадський бюджет Вільногірської міської територіальної громади» у 2021 році

З 01 вересня 2021 року розпочинається наступний етап конкурсу «Громадський бюджет Вільногірської міської територіальної громади». Об’єм фінансування цього року становить        400 тис.грн.

Що таке Громадський бюджет?

Громадський бюджет – це частина бюджету Вільногірської міської територіальної громади, з якого здійснюється фінансування визначених безпосередньо членами територіальної громади заходів, виконання робіт та надання послуг відповідно до оформлених проектів, які стали переможцями конкурсу.

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя територіальної громади.

З метою рівномірного/пропорційного розподілу ресурсів Вільногірської міської територіальної громади передбачено розділення на проекти за територіальною приналежністю (міський та сільський). Відповідно сума на реалізацію міського проекту не повинна бути більшою за 200 тис.грн. та на реалізацію сільського проекту не повинна бути більшою за 200 тис.грн.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі всіх мешканців територіальної громади, подавайте свої проекти електронною поштою у вигляді сканованого оригіналу документів з поміткою «Громадський  бюджет Вільногірської міської територіальної громади» на електронну адресу grom.budjet@gmail.com, самостійно (онлайн) на платформу «Громадський  бюджет Вільногірської міської територіальної громади» за посиланням  https://budget.e-dem.ua/1210200000 або у паперовому вигляді за адресою: м.Вільногірськ, вул. ім.В.В.Варена, 15, з приміткою «Громадський  бюджет Вільногірської міської територіальної громади».