Крізь призму часу.

03.10.2019

10 років тому, за покликом часу, у нашому місті шляхом впровадження профільної освіти, були створені сприятливі умови для розвитку здібностей, потреб та професійних інтересів учнів-старшокласників.

2 жовтня 2009 року, в рік, коли освіта Вільногірська святкувала своє 50-річчя, гостинно відчинив двері оновлений позашкільний заклад – Центр профільного навчання та дитячої творчості.

Варто зазначити, що ініціаторами створення відділу профільного навчання на базі уже існуючого позашкільного закладу стала творча група у складі: методистів – Гапич Ольги Георгіївни, Коляди Ірини Григорівни та Шаповал Любові Володимирівни, під керівництвом начальника міського відділу освіти – Разова Сергія Вікентійовича.

2 жовтня в приміщенні ПК і С «Металург» відбулося урочисте святкування 10-річного ювілею Комунальноо закладу «Центр профільного навчання та дитячої творчості».

Педагогів та інших працівників зі святом вітали почесні гості:

• виконуючий обов'язки міського голови – Володимир Смирнов
  • начальник відділу освіти Департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області – Ірина Бойко
  • начальник відділу культури національностей і релігій Департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області – Лариса Нескоромна
  • керівник служби соціального розвитку філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» акціонерного товариства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» – Костянтин Носов

«За заслуги перед містом щодо впровадження муніципальної профільної освіти та з нагоди 10-річного ювілею Комунального закладу «Центр профільного навчання та дитячої творчості» Подякою міського голови нагороджується:

• Разов Сергій Вікентійович
  • Гапич Ольга Георгіївна
  • Коляда Ірина Григорівна
  • Шаповал Любов Володимирівна

«За заслуги перед містом щодо впровадження муніципальної профільної освіти та з нагоди 10-річного ювілею Комунального закладу «Центр профільного навчання та дитячої творчості» Грамоту міського нагороджується:

• Найда Олена Миколаївна
  • Денисенко Вікторія Андріївна

На сьогодні Центр профільного навчання та дитячої творчості – це позашкільний навчальний заклад освіти з комбінованою системою навчально-виховного процесу, який дає дітям та юнацтву додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами та створює умови для отримання загальноосвітньої допрофільної підготовки. А також забезпечує можливості організації профільної освіти згідно інтересів, нахилів, здібностей і потреб учнів. Сьогодні Центр об’єднує в собі два відділи: відділ дитячої творчості (665  вихованців) та  відділ профільного навчання (196 учнів).

За 10 років існування відділу профільного навчання закладу позашкільної освіти до роботи у ньому долучилися 50 кращих педагогів міста, а з його стін за цей час вийшов 901 учень.

На сьогодні – відділ профільного навчання це 8 профілів, що задовольняють освітні потреби старшокласників міста.

Педагогічний колектив відділу профільного навчання та дитячої творчості Центру – це 22 педагога, які передають свої знання 196 учням, що навчаються у 13-и міжшкільних профільних групах.