Легалізація трудових відносин

28.07.2020

Легалізація трудових відносин.

Фахівцями Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, спільно з фахівцем відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Лапенко О.О. проведено відвідування сільськогосподарського підприємства, з метою консультації щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, дотримання законодавства про працю з урахуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

У ході безпосереднього візиту керівнику ТОВ «Агромир» Мельник В. В. та працівникам сільськогосподарського підприємства були надані відповідні роз’яснення про необхідність дотримання законодавства про працю.

Нагадуємо, наразі триває масштабна кампанія, метою якої є запобігання незадекларованої праці, охорони праці та дотримання безпечних умов праці.

Адміністрація Вільногірської МФ ДОЦЗ