Металурги та гірники відзначили професійне свято

19.07.2021

16 липня урочистою ходою колектив Вільногірського ГМК пройшов центральною вулицею міста до Палацу культури та спорту «Металург», де відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Трудовий колектив філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» Акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» вітали: перший заступник голови Фонду державного майна України Денис Кудін, в.о. голови правління АТ «ОГХК» Артур Сомов, депутат Дніпропетровської обласної ради Анатолій Кукса, т.в.о. начальника філії «ВГМК» АТ «ОГХК» Ігор Савчук, заступник центральної ради ПМГУ Валерій Гавриленко, голова первинної організації профспілки ВГМК ПМГУ Федір Клименко, заступник голови Кам’янської районної державної адміністрації Наталія Полішко.

Від імені Вільногірської міської територіальної громади з ювілеєм комбінату та професійним святом учасників зборів привітав міський голова Володимир Василенко. Зокрема, у промові він зазначив: «Завдяки будівництву нашого комбінату на мапі країни з’явився й Вільногірськ. Цього року місто і комбінат святкують 65 років від дня свого заснування. Увесь цей час промислове містоутворююче підприємство, весь промисловий комплекс міста і громада нероздільно пов’язані між собою важливими економічними, фінансовими, соціальними, благодійними зв’язками. Успішно працює комбінат – розвивається і місто, а вихід підприємста на світовий ринок – це стратегічний успіх всієї держави. Для тисяч людей, цілих трудових династій Вільногірська ГМК став надійним роботодавцем. Низький уклін ветеранам праці, шана і подяка тим, хто сьогодні відповідально і сумлінно виконує виробничі завдання. Зараз трудовий колектив переживає непростий період приватизації підприємства. Все місто вболіває за те, щоб результати процесу пішли лише на користь підприємства, адже житиме ГМК – житиме і місто!»

Цього святкового вечора було багато нагороджених. За багаторічну сумлінну працю, вагомі професійні здобутки, активну участь у громадському житті та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості нагороджено грамотами міського голови працівників філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»:

• Андрія Луценка, слюсаря з паливної апаратури гірничо-транспортного виробництва;
  • Миколу Журавля, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування дільниці хвостового господарства збагачувального виробництва;
  • Віталія Музиченка, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування ремонтно-монтажного управління;
  • Сергія Марченка, електрогазозварника цеху водопостачання;
  • Миколу Головка, терміста на нагрівальних печах ремонтно-механічного цеху.

Подякою міського голови відзначено:

• Сергія Андрієнка, слюсаря-ремонтника дільниці гравітації збагачувального виробництва;
  • Юлію Куріс, свердлувальника ремонтно-механічного цеху;
  • Володимира Конопльова, монтера колій залізничного цеху транспортно-експедиційного управління;
  • Світлану Губу, охоронника відомчої охорони управління з безпеки;
  • Аллу Малойван, бухгалтера провідного бюро обліку розрахунків з персоналом та обов’язкових платежів.

Вітальні виступи та церемонію нагородження супроводжували чудові концертні номери у виконанні самодіяльних артистів ПКтаС «Металург».