Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Міністерство цифрової трансформації України проводить масштабну роботу стосовно вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян

15.07.2021

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо міністерство підготувало відеоблог про електронний підпис, використання якого  регулюється законами України “Про електронні довірчі послуги” та “Про електронні документи та електронний документообіг”.

Міністерство цифрової трансформації повідомляє, що на цей час інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані довірчі послуги, які вони надають, можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному вебсайті центрального засвідчувального органу (http://czo.gov.ua/ca-registryhttp://czo.gov.ua/trustedlist).

Більше про е-підпис можна дізнатися з безкоштовного освітнього серіалу на платформі Дія. Цифрова освіта http://cutt.ly/qnIwNy2.

 


« Повернутись