Міський голова привітав працівників соціальної сфери міста з нагоди професійного свята

05.11.2019

У п’ятницю, 1 листопада, міський голова Володимир Василенко привітав у виконкомі представників соціальних установ міста з Днем працівника соціальної сфери. Звертаючись до присутніх, він зазначив: «Переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею обирають такий нелегкий, але надзвичайно важливий для суспільства шлях. Адже під вашим безпосереднім контролем не лише питання соціального захисту багатьох категорій населення. До вас ідуть за допомогою, за привітним словом та підтримкою, за співчуттям та увагою. Сердечно бaжaю вaм, вaшим родинaм мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї. Нехaй добро і чуйність, які ви даруєте людям, повертaються до вaс сторицею!».

Володимир Василенко вручив керівникам соцустанов вітальні адреси з найкращими побажаннями трудовим колективам.

За високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, самовіддане служіння обраній справі та з нагоди професійного свята грамотами міського голови та подарунками нагороджені: Валентина Івашина, головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Верхньодніпровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області; Людмила Катриченко, провідний спеціаліст відділу з питань перерахунків пенсій № 5 управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного Фонду України в Дніпропетровської області; Михайло Міняйло, провідний фахівець Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості; Любов Янкова, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Подяками міського голови відзначені: Аліна Лан, начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області; Ольга Левченко, начальник служби у справах дітей управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.