Місто прощається з Віктором Яровим

06.01.2021

4 січня 2021 року відійшов у вічність Віктор Давидович Яровий, почесний громадянин нашого міста, геолог-першопроходець, учасник розбудови комбінату і міста. Всього декілька місяців Віктор Давидович не дожив до 90-річного ювілею – попав у ДТП…

Віктор Давидович Яровий народився 11 березня 1931 року у селі Довгалівка Погребищенського району Вінницької області. Після школи Віктор Яровий навчався у гірничому технікумі (м.Київ), відслужив у лавах Радянської армії, отримав вищу освіту у Львівському державному університеті за спеціальністю «Геологія та розвідка родовищ корисних копалин».

Ще у 1955-1958 роках він, випускник гірничого технікуму, у складі Правобережної геологорозвідувальної експедиції Київського геологічного управління брав участь у розвідці Малишевського родовища рідкоземельних металів. З 1962 року, коли на комбінаті була створена геологічна служба, він почав працювати дільничним геологом, потім геологом рудника, начальником геологорозвідувальної партії. У 1999 році Віктор Давидович заступив на посаду головного геолога комбінату – керівника служби геологічного забезпечення ГМК, на якій і працював до виходу на пенсію.

Віктор Давидович Яровий – ветеран праці. Його відданість підприємству і місту, працелюбність оцінені і керівництвом рідного комбінату, і жителями міста. Ім’я Віктора Давидовича занесено у Книгу Пошани комбінату, славетний трудовий шлях ветерана відзначений державними нагородами. А 2002 року йому присвоєно почесне звання «За заслуги перед містом».

Місто втратило висококласного авторитетного фахівця, закоханого у свою справу, активного громадянина, який до останнього переймався проблемами міста і громади, ділився знаннями і досвідом. Гарний сім’янин, скромна і порядна людина… Саме таким і запам’ятають Віктора Давидовича всі, хто його знав.

Виконавчий комітет, депутатський корпус Вільногірської міської ради, міська рада ветеранів із сумом і жалем висловлюють співчуття рідним, друзям померлого, його колегам по роботі.

Вічна пам’ять Віктору Давидовичу Яровому!