Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Молода, активна, перспективна.

09.04.2019

 Пошук роботи – відповідальна справа, під час якої дуже важливо займати активну позицію. Коли безробітний виконує рекомендації фахівців служби зайнятості, активно приймає участь у запропонованих заходах і продовжує самостійний пошук роботи,  тоді процес працевлаштування перестає буди нудним та складним, а омріяна робота знайдеться в мінімальний строк.

 В лютому 2019 року Карабельнікова Юлія Олександрівна звернулась до Вільногірської міської філії ДОЦЗ з метою пошуку роботи. За результатами анкетування було виявлено високий потенціал працевлаштування.

 Юлія із задоволенням прийняла участь в тестуванні «Моя професія: консультаційна мережа» і охоче погодилась на сладення відеорезюме, у якому виявила бажання працювати менеджером або секретарем. Також молода дівчина активно продовжувала самостійний пошук роботи. Результатом спільних дій стало працевлаштування безробітної на посаду секретаря керівника до Вільногірської загальноосвітньої школи № 4.      

Кожна безробітна людина може і самостійно знайти роботу, але звернувшись до фахівців служби зайнятості вона отримує широкий спектр послуг щодо працевлаштування, вичерпні консультації, можливість вибрати вірний підхід у пошуку роботи та  уникнути багато помилок, які можуть виникнути на цьому нелегкому шляху.


« Повернутись