На 75 черговій сесії Вільногірської міської ради

29.11.2019

26 листопада відбулось пленарне засідання 75 чергової сесії Вільногірської міської ради. Депутати опрацювали 38 питань: про роботу депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, регуляторної політики, місцевого самоврядування, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи; про виконання Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Вільногірськ за 9 місяців 2019 року; про затвердження плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів на 2020 рік; про звіт щодо виконання бюджету м. Вільногірськ за 9 місяців 2019 року та інші.

По шести питанням порядку денного думки депутатів розділились і рішення прийняті не були. Це питання про внесення змін до міських цільових програм: програми розвитку місцевого самоврядування в м.Вільногірськ на 2017 – 2021 роки та програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Вільногірська на 2017 – 2021 роки (щодо останньої програми, йшлося про виділення коштів на установку в місті додаткових енергозберігаючих світильників).

Рішення не прийняті стосовно питань про внесення змін до рішення Вільногірської міської ради від 20 грудня 2018 року № 1366-59/VII «Про бюджет м.Вільногірськ на 2019 рік» та про надання дозволу КП «Жилкомсервіс» Вільногірської міської ради на списання автотранспортної техніки з балансу підприємства, а також по двом питанням УАКБ та ЖКГ Вільногірської міської ради.

Не вистачило голосів для надання дозволу департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,7192 га, кадастровий номер 1210200000:01:024:0042, розташованої по вул. ім.Ю.М.Устенка, 29, м.Вільногірськ, та для надання дозволу ТОВ «ДАКОРДД» на продаж шляхом викупу земельної ділянки, розташованої по вул. Центральна, 51-а, м. Вільногірськ, під об’єктом нерухомого майна для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.