На черговому засіданні виконавчого комітету Вільногірської міської ради

18.11.2021

На черговому засіданні виконавчого комітету Вільногірської міської ради

17 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Вільногірської міської ради. Розглядались питання про підсумки виконання бюджету Вільногірської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року, про погодження внесення змін до низки міських цільових програм, про затвердження фінансового плану КП «Теплосервіс» на 2022 рік, про стан фінансово-бюджетної дисципліни міського фінансового управління Вільногірської міської Ради за 9 місяців 2021 року, про затвердження річного обсягу споживання енергоносіїв та комунальних послуг у натуральних показниках на 2022 рік по Вільногірській міській територіальній громаді, про схвалення змін до показників бюджету нашої громади., ряд інших питань. По кожному з них прийнято відповідне рішення.