На оперативній нараді керівників підприємств, організацій та установ міста від 05.08.2019 року.

07.08.2019

5 серпня на оперативній нараді керівників підприємств, установ і організацій міста підбивали підсумки роботи за минулий тиждень та обговорювали плани на поточний. За словами міського голови Володимира Василенка, місто працює у звичайному режимі. Володимир Павлович надав роз’яснення з деяких актуальних питань, що активно обговорюються у соцмережах. Мова йшла про хід виконання поточних ремонтів доріг, каналізаційних мереж, покрівель, бювету та інше.

Міський голова зауважив, що на центральних та внутрішньоквартальних дорогах здійснюється саме поточний ремонт асфальтного покриття, тобто ямковий. Міський бюджет не має достатньо коштів, щоб капітально ремонтувати дороги. «Технологія виконання робіт найпростіша: профрезерувати ямку, видути з неї пил, змастити бітумом, покласти у неї гарячий асфальт і закатати його», - сказав Володимир Василенко, - «Якщо б хоча б один з пунктів не виконувався, можна було б виставляти претензії виробництву робіт. Але всі складові ремонту виконуються під техглядом спеціалістів УАКБ і ЖКГ. Чому робимо поточний ремонт? Коштів у бюджеті, на жаль, не достатньо. Ми виходимо з того, що є на сьогодні у місті. А на сьогодні у нас є фінанси лише на частину поточного ремонту, щоб внутрішньоквартальні дороги зробити хоча б проїзними. Сподіваюсь на розуміння жителів міста. Сміття, що залишається після ремонту, буде прибрано. З цього приводу зауваження жителів до УАКБ і ЖКГ цілком слушні».

Міський голова наголосив також, що у зв’язку з невиконанням умов договору у липні було розірвано контракт з попередніми підрядниками: «З минулого року залишилися профрезеровані ними ямки по вулиці Варена. Роботи не були виконані. Два місяці не здійснювалися роботи на дорозі зі сторони віадуку. Там також було здійснено лише фрезерування ям. На сьогоднішній день саме колишні підрядники і чинять перешкоди у виконанні планових завдань та намагаються накалити ситуацію по дорогам у соцмережах». З виступу Володимира Василенка, зараз у місті поточний ремонт доріг виконує ТОВ «Мандрагора», у якої працюють дві бригади. Одна ремонтує центральні вулиці, інша – внутрішньоквартальні.

На оперативній нараді інформували також про аварійну ситуацію на центральному каналізаційному колекторі на перехресті вулиць Гагаріна та Молодіжної. На ділянці довжиною 90 метрів відбувся затор і внаслідок цього руйнування труби. За словами директора КП «Жилсервіс» Олександра Лукінова, складність аварійно-відновлюваних робіт полягає у тому, що труба прокладена на глибині понад 6 метрів. Для усунення аварії необхідна спеціальна техніка. І зараз проводяться переговори з промисловими підприємствами, які можуть надати техдопомогу для проведення розкривних робіт. Наразі перекрито проїзну дорогу, адже є загроза подальшого руйнування колектору.

Щодо погіршення якості питної води у водопровідних мережах міста директор підприємства зазначив наступне: за інформацією, отриманою від спеціалістів ВГМК, на підприємстві заплановано низку заходів, у два етапи буде здійснено перезавантаження фільтрів, а наступного тижня – хлорування води.

Впродовж декількох днів не працює бювет. За інформацією міського голови, з поки що невстановленої причини зупинився насос на артезіанській свердловині, який знаходиться на глибині 90 метрів. 2 серпня керівник підрядної організації, відповідальної за функціонування свердловини, повідомив, що наприкінці поточного тижня за допомогою бурової установки насос піднімуть на поверхню і полагодять або ж замінять на новий.

Директор КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс» Валентина Лупашко інформувала присутніх про хід виконання поточних ремонтів. Здійснюються ремонтні роботи на електромережах та щитових багатоквартирних будинків, на покрівлях, на каналізаційних мережах у підвалах.

У ході наради обговорювались й інші питання. За повідомленням міського голови Володимира Василенка, цього року День міста випадає на понеділок, тож святкування вирішено об’єднати з відзначенням державних свят – Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України.