На оперативній нараді керівників підприємств, установ і організацій міста від 21.10.2019 року

22.10.2019

21 жовтня відбулась чергова щотижнева оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста. За словами міського голови Володимира Василенка, робота виконавчих органів ради здійснюється по плану. Зараз проводяться вся необхідна організаційна робота стосовно створення об’єднаної територіальної громади із центром у нашому місті. З Вільногірськом об’єднується розташована по сусідству Дмитрівська сільська рада. На це піде орієнтовно місяць, і вже бюджет на 2020 рік формуватиметься з урахуванням всіх змін. До того ж Вільногірська ОТГ вправі розраховувати на фінансову підтримку громади з боку держави. Відбулись також громадські слухання у Биківській сільській раді, на яких прийнято рішення про приєднання до м.Вільногірськ.

На оперативній нараді зупинились на поточних питаннях житлово-комунальної сфери. Опалювальний сезон Вільногірськ відкрив 11 жовтня. Але у зв’язку з потеплінням теплопостачання всіх бюджетних організацій, крім ЦМЛ, у вихідні дні, 19 та 20 жовтня, було тимчасово припинено. Станом на 21 жовтня подачу тепла на всі заклади та установи відновлено.

Володимир Василенко відзначив позитивні моменти у роботі КП «Управляюча компанія «Жилкомсервіс». Зокрема зрушення відбулись у підході до вирішення багатьох наболілих проблем жителів міста і якості виконання робіт за рахунок тарифів. Це поточні ремонти покрівель, ремонт відмосток, козирків над входами у під’їзди, внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, установка насосного обладнання у підтоплених підвалах багатоповерхівок та інші. За інформацією директора підприємства Валентини Лупашко, станом на 21 жовтня відремонтовано 7960 кв м покрівлі. І за сприятливих погодних умов комунальники планують відремонтувати дахи ще 8 багатоповерхівок. Актуальним видом робіт сьогодні для працівників сфери ЖКГ є також прибирання опалого листя. До виконання робіт залучають відремонтовану техніку підприємства. У середу, 23 жовтня, планується провести загальноміський суботник. Міський голова звернувся до керівників підприємств з проханням про надання додаткових технічних засобів для вивезення опалого листя. Екологічна служба нагадує жителям міста та трудовим колективам про заборону підпалу листя. До порушників будуть застосовані штрафні санкції.

На нараді розглядались та обговорювались і інші питання. Як зазначив секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов, на 24 жовтня заплановане проведення 73 чергової сесії Вільногірської міської ради. Тож постійні депутатські комісії опрацьовують питання порядку денного засідання.

Днями відбулась звітно-виборча конференція ветеранської організації міста, у якій взяли участь 150 делегатів. На посаді голови ради ветеранів залишається працювати Микола Гладкий. Йому висловила довіру більшість учасників зборів.

20 жовтня з нагоди Дня захисника України поблизу пам’ятника учасникам бойових дій були висаджені саджанці горобини у пам’ять про 8 земляків, загиблих учасників АТО: Дениса Голубєва, Юрія Жука, Сергія Махлая, Андрія Мусіна, Едуарда Осипішина, Владислава Простякова, Олега Стасюка, Євгенія Хоменка. В акції пам’яті взяли участь родини загиблих, представники політичних та громадських організацій міста, міський голова, всі бажаючі віддати данину пам’яті Героям.